+38 (096) 291-11-17 +38 (063) 340-80-00 +38 (048) 702-21-26

Прибытие мастера: 15 - 30 минут!

Замки

Дополнительная информация по телефону:

(063) 340-8000

Замки додаткові врізні
 
Замки додаткові врізні SANTOS
Замки циліндрового типу. Керування ригелем замка провадиться за допомогою циліндрового механізму профілю EuroDin. Замки підсилено протипиляльною та протисвердлильною вставками із загартованої сталі. В комплекті постачається захисна зворотня планка, що захищає ригель від вандального впливу. Замки сумісні зі захисною фурнітурою стандарту EuroDin, обробка планки – нержавіюча сталь або матова латунь.
Корпуси замків постачаються з наступними розмірами Back Set – 25, 30, 35, 40, 45, 58 мм та L (глибина корпусу) – 41, 46, 51, 65,78 мм. Це дає змогу використовувати певні моделі для замикання профільних дверей.
Португальські замки представлені моделями Dead Lock 721 та Dead Lock 731

 
Замки додаткові врізні MUL-T-LOCK
Це спеціальні замки типу Dead Bolt. Вони оснащені спеціальною системою додаткової фіксації ригеля за допомогою загартованих кульок. Замки мають розмір Back Set – 60 та 70 мм, що регулюється. Постачаються в обробках поверхні: хром матовий, титан PVD, коричнева порошкова фарба, антична бронза, полірована та лакована латунь, старіюча латунь. Існують варіанти «Ключ-ключ» та «Ключ-тумблер». В залежності від модифікації замки постачаються з сертифікованими в Україні циліндрами MUL-T-LOCK® Classic та патентованим циліндром MUL-T-LOCK® Interactive і новим патентованим циліндром МТ5+.
Ізраїльські замки представлені моделями Hercular® та DBM.

 
Замки додаткові врізні ABLOY
Це замки підвищеної безпеки і надійності, деякі моделі мають гакоподібний багатошаровий загартований ригель. Така конструкція забезпечує захист від відмикання дверей методом відтискування. Представлено замки циліндрового і сугальдного типів. Сугальдні замки мають підвищений рівень комбінацій та комплектуються захисними пластинами та накладками в різних обробках: хром, хром, матовий, полірована латунь, матова латунь. Замки мають розміри Back Set – 50 та 56 мм. Циліндрові замки зручно замикаються/відмикаються одним обертом ключа, сумісні із захисною фурнітурою стандарту EuroDin.
Всі замки опціонально постачаються із захисною зворотною планкою, обробка лицьових замкових планок – хром. Лінійка фінських замків представлена моделями ABLOY® 4232, ABLOY® SL900 та ABLOY® 428/2902.

 
Замки додаткові врізні CHUBB
Замок має гакоподібний багатошаровий загартований ригель, має захищений від свердлування корпус із загартованої сталі. Конструкція ригелю замка в комплекті із захисною зворотною планкою забезпечує захист від відмикання дверей методом відтискування. Завдяки спеціальним конструктивним рішенням полегшено монтаж замка в двері. Посадкові розміри замка: Back Set — 65 мм та L (глибина корпусу) – 80 мм. Замок сумісний з захисною фурнітурою ROSTEX® R3.
Англійський замок CHUBB представлено моделлю Dead Lock CHUBB.

Замки основні однонаправлені

 
Замки основні однонаправлені Mul-T-Lock (Ізраїль)
Замки Mul-T-Lock представлені основними циліндровими замками моделі MUL-T-LOCK® SPLR214.
Це замки універсального застосування, а саме: можуть використовуватись для установки як в металеві, так і в дерев’яні двері. Замки також мають реверсивну заскочку з нержавіючої сталі і сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX®IV класу безпеки (три гвинти кріплення) та будь-якою іншою захисною фурнітурою стандарту DIN.

 
Однонаправлені основні замки Santos (Португалія)
Універсальні однонаправлені замки Santos представлені моделями Sash Lock 7 серії і Sash Lock 3 серії.
Моделі універсальних замків Santos представляють широку лінійку розмірів Back Set. Завдяки цьому дані моделі підходять як для установки в нові двері, так і для заміни старих замків. Конструктивною особливістю обох моделей є те, що на корпусах цих замків встановлено гартовані пластини, які захищають механізми замків від свердлування.

 
Замки основні однонаправлені Abloy (Фінляндія)
Однонаправлені замки моделі ABLOY® 4272 — це циліндрові замки стандарту EuroDin.
Замки мають загартований гакоподібний багатошаровий ригель та реверсивну заскочку. Завдяки своїй конструкції, замок захищає двері від вандального відкривання шляхом відтискування. Замки даної моделі сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення), з будь-якою іншою захисною фурнітурою та з броненакладками на циліндри і ручками на «розетках» стандарту DIN.

 
Однонаправлені основні замки Nemef (Нідерланди)
Замки NEMEF® 1269 використовуються, як основні замки здебільше для дерев’яних дверей. Циліндрові універсальні замки NEMEF® 1269 мають реверсивну заскочку та сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення) та будь-якою іншою захисною фурнітурою, з броненакладками на циліндри і ручками на «розетках» стандарту DIN.